سرکار خانم عودباشی کارشناس روانشناسی و مشاوره با 23 سال سابقه مشاوره در مناطق 4،1و 15مدیریت مجموعه اسما یاسین را بر عهده دارند.

ایشان در مدیریت دبستان معتقد هستند  اگر برنامه هایمان را باروشن بینی اجرا نماییم و هدف های خود را بصورت قابل فهم وعملی طرح نماییم می توانیم بازده آموزشی دبستان اسما یاسین را همواره افزایش دهیم.سرکار خانم عود باشی با بهره گیری از شایستگی های فردی و تخصصی معلمان وراهنمایان تعلیماتی بر روی پیشرفت فعالیت های آموزشی وافزایش بازده مدرسه تاکید دارند .

و در راستای تحقق این امر با حضور در کلاس درس معلمان ومربیان ومشاھده روش کاروتدریس آنان و مشاوره برای اصلاح پیشبرد روش ها قدم بر داشته و برمی دارند.همچنین نظارت بر حسن اجرای برنامه ها و فعالیتھای فوق برنامه و مراقبت در پیشرفت امور آموزشی، پرورشی و اداری مدرسه را در دستور کار قرار داده اند

ایشان همچنین با نظارت بر رفتار و روابط دانش آموزان و کارکنان مدرسه در جهت اتخاذ روش ھا و تدابیری برای افزایش ھمکاری و ھماھنگی صمیمانه پیش قدم شده اند و همواره  با بھره گیری از ھمکاری و خدمات فکری و اجرائی اولیاء و انجمن اولیاء و مربیان در گسترش فضای مدرسه و تجهیز آن به نمازخانه، اتاق بازی و یادگیری، سایت کامپیوتر و وسایل ورزشی بهداشتی و وسایل آموزشی، پرورشی دیگر کوشش نموده اند.

سرکار خانم عود باشی در راستای هدایت هر چه بهتر مجموعه اسما یاسین با روی باز همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات اولیا و دانش آموزان عزیز می باشند.

لذا به منظور همسو و هماهنگی در فعالیتهای آموزشی تربیتی که در محیط خانواده و مدرسه انجام می پذیرد ,جهت  پیشرو اهداف آموزشی، نیازمند همراهی و همکاری شما عزیزان با  مربیان گرامی می باشیم

امید است خداوند به همه ما توفیق خدمت هر چه بیشتر به این نونهالان عزیز را عطا فرماید

 

 

 

  •    آدرس :  تهران، -تهرانپارس-خیابان جشنواره- بین خیابان سجده ای و چهار راه سید الشهدا- دبستان دخترانه اسما یاسین
  •    تلفن : 77705480-77704926-77879077-77879112